Ferie 2024
Obóz zimowy w Stajni Morgan 2024!
Z przyjemnością możemy zaprosić Państwa na kolejną edycję ferii zimowych w naszym ośrodku jeździeckimi! Dzieci i młodzież mają wspaniałą okazję, na aktywny wypoczynek wśród koni i balczewskich lasów. W rodzinnej i wesołej atmosferze mogą poszerzać swoją wiedzę na temat nieparzystokopytnych oraz przeżyć niezapomniane chwile w siodle!
Nasza stajnia posiada infrastrukturę pozwalającą na jazdy bez względu na warunki pogodowe, co umożliwia nam przeprowadzanie 2 jazd dziennie. Tej zimy lekcje jazdy konnej poprowadzą kreatywna pani Iga i zawsze pełna energii pani Kasia.
Nieskończona ilość pomysłów naszych instruktorek oraz grzeczne, dobrze ułożone konie nie pozwolą Wam się obijać! Jazdy dosiadowe, oklepy, wyjazd w oszałamiający, balczewski las, mnóstwo ciekawych ćwiczeń pozwalających doskonalić umiejętności jeździeckie i dostarczających przy tym masę frajdy! – takie atrakcje napotkacie podczas ferii w Morganie.
Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, czeka na Was kulig!
W czasie pomiędzy chwilami spędzonymi w siodle, również dostarczymy dawkę końskiej wiedzy, przedstawionej w przystępny i zrozumiały sposób, by poszerzać horyzonty i odkrywać nowe tajemnice końskiego świata. A gdy teoria stanie się już czystą formalnością przygotowaliśmy seans filmowy, wieczory integracyjne i mnóstwo innych zabaw! Pod stałą opieką instruktorów i wychowawcy na pewno nie zaznacie nudy!
W naszym ośrodku oferujemy pełne, domowe wyżywienie, gotowane z sercem i podbijające serca i żołądki naszych podopiecznych. Pokoje, w których będziecie spać są ciepłe i wygodne 2 lub 3 osobowe lub 7 osobowy apartament, a pod podłogą będziecie słyszeć parskanie koni😉
Terminy:
1 turnus 11.02-17.02 2024
2 turnus 18.02-24.02 2024
Warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł
Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu +48603527331