Kucykowe
przedszkole i zerówka

Od 2023 r. w naszym ośrodku prowadzimy zajęcia "Kucykowego Przedszkola". Wiemy jak ważne jest kształtowanie młodych ludzi, aby byli oni pełni empatii i szacunku do wszystkich stworzeń oraz zaszczepianie w nich pasji do jeździectwa, które jest sportem uniwersalnym, ogólnorozwojowym i przede wszystkim nieznającym limitów wieku.

W zajęciach biorą udział dzieci od 2 roku życia. Prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora, a dodatkowym zabezpieczeniem jest grupa pomocników. Z miesiąca na miesiąc przybywa chętnych, zatem nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!

Ramowy program zajęć obejmuje zajęcia plastyczne, zajęcia teoretyczne, opieka nad kucykami, wycieczki do lasu na grzbiecie kuca. Zajęcia w każdą niedzielę, bez względu na warunki atmosferyczne.

Dzieci z "Kucykowego Przedszkola", mają również możliwość wzięcia udziału, w organizowanych na terenie naszego ośrodka, zawodach. We właściwej dla siebie kategorii, z pomocą instruktora, pokonują trasę przejazdu w sposób bezpieczny. Jest to dodatkowy atut tych zajęć, uczący od najmłodszych lat zasad Fair Play, zdrowej rywalizacji i pozwalający poczuć ducha sportu.