Kilka słów
o nas

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.

Troszczymy się, aby nasz klub jeździecki był mekką dla osób kochających konie. Zakładając nasz klub jeździecki, który jest częścią prowadzonego przez nas gospodarstwa agroturystycznego, już od dawna byliśmy miłośnikami jazdy konnej.

Klub jeździecki

Jeździectwo to sport rodzinny, jaki nie jest ograniczony żadnymi barierami wiekowymi. Nasz klub jeździecki (kujawsko-pomorskie) to niezwykle malownicze tereny zaprasza dzieci, młodzież, studentów, rodziców czy dziadków. Nowicjusze, średnio zaawansowani czy zawodowcy — tutaj dopasujemy konia do oczekiwań i umiejętności.

Pokażemy także, jak prawidłowo pielęgnować konia. Dzieciom i młodzieży polecamy do przejażdżek kucyki szetlandzkie, welsh pony czy deutsch reit pony, na osoby dorosłe czekają zaś duże konie łagodnych ras i o przyjaznym usposobieniu.

Dzięki temu, że nasze konie są u nas od chwili urodzenia, to dokładnie znamy cechy ich charakteru, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla nowicjuszy pięknego sportu, jakim jest jazda konna. Wiedząc, że dla najmłodszych kontakt ze zwierzęciem jest niezwykle ważny, nasze konie są niezwykle spokojne, cierpliwe i zrównoważone — przykładamy ogromną wagę do ich prawidłowego traktowania.

Dzięki temu kontakt z końmi będzie najmłodszym kojarzył się niezwykle pozytywnie i sprawi dzieciakom ogromną satysfakcję. Stajnia Morgan w Balczewie to klub jeździecki (kujawsko-pomorskie kusi nie tylko miłośników konnej jazdy) godzien polecenia dla rodzin, jakie pragną aktywnie wypocząć na końskim grzbiecie.

Zobacz pełną ofertę