Pensjonat
dla koni

Nasz ośrodek jest jednym z największych w województwie kujawsko-pomorskim. Znajdujemy się w bliskim sąsiedztwie nie tylko Inowrocławia, ale także Bydgoszczy i Torunia.

Oferujemy komfortowe warunki w jasnej i przestronnej stajni. Wszystkie boksy wyposażone są w przesuwne drzwi, poidła automatyczne, żłoby oraz podstawki na sól. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:

Do dyspozycji:

  • Lonżownik o śr. 18m
  • 3 place do jazdy o podłożu piaszczystym
  • Hala 12x40 m z podłożem z fizeliną
  • Nowy komplet przeszkód oraz szranek do czworoboku
  • Treningowe przeszkody oraz szranki czworoboku
  • Myjka zewnętrzna(od zimy również wewnętrzna z ciepłą wodą)
  • Zaplecze socjalne
  • 10 hektarów pastwisk
  • Rozgrywane na miejscu zawody skokowe, ujeżdżeniowe oraz Parkury i Czworoboki Otwarte

Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo lasów, pełnych duktów idealnych do jazdy w terenie.

 

Karmienie odbywa się 2 razy dziennie. Wszelkie dodatkowe usługi omawiane indywidualnie.

Najlepsze miejsce dla Twojego konia

W Stajni Morgan stworzyliśmy pensjonat dla koni, który gwarantuje pełny komfort i zadowolenie zarówno dla koni, jak i ich właścicieli. Wierzymy, że każde zwierzę zasługuje na miejsce, które zapewni mu niezbędny spokój i optymalne warunki do rozwoju. Chcielibyśmy, aby Stajnia Morgan stała się takim miejscem dla Twojego konia.

Nasze usługi są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów. Każdy szczegół naszego hotelu dla koni został starannie przemyślany, aby stworzyć miejsce spersonalizowane dla potrzeb miłośników jeździectwa. Karmienie paszą treściwą odbywa się 2 razy dziennie, a podawane koniom siano jest najwyższej jakości. Nasze boksy są przestronne i jasne, wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria, w tym przesuwne drzwi, automatyczne poidło, żłoby i podstawki na sól. Dbamy o to, aby infrastruktura naszego ośrodka spełniała najwyższe, możliwe standardy niezbędne do właściwego treningu, dlatego nasz pensjonat obejmuje kompleks przeszkód oraz różne place do jazdy. Ważne dla nas jest, abyś czuł się pewny, że Twój koń otrzymuje najlepszą, możliwą opiekę. Właśnie dlatego, otwarci jesteśmy na sugestie i uwagi, a wszelkie dodatkowe usługi są omawiane indywidualnie, aby spełnić konkretne potrzeby i oczekiwania.

 

Profesjonalna opieka i malownicze otoczenie

Stajnia Morgan to prawdziwe miejsce dla konia, które ceni sobie komfort i profesjonalizm. Jako doświadczony pensjonat dla tych zwierząt, pragniemy zapewnić Twojemu rumakowi najlepszą możliwą opiekę. Nasz zespół na co dzień dba o bezpieczeństwo i jak najwyższą jakość usług oraz paszy, dla utrzymania Twojego konia we właściwym zdrowiu, a co za tym idzie prawidłowej kondycji, co zapewnia jego najlepszy możliwy rozwój.

Nasz pensjonat dla koni jest także wspaniałym miejscem dla właścicieli lubiących aktywną rekreację. Ośrodek położony jest w otoczeniu rozległych, balczewskich lasów, pełnych duktów i ścieżek idealnych zarówno do spokojnej jazdy, ale także dla amatorów samotnych wypraw i długich galopów. Ponadto, dajemy możliwość korzystania z profesjonalnych treningów, których celem jest zarówno poprawa formy jak i zdrowia Twojego konia, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Teren naszego pensjonatu jest otoczony licznymi pastwiskami, na których znajdują się automatyczne poidła, natomiast na padokach zimowych zostały zamontowane urządzenia podgrzewane. W okresie zimowym dbamy o to, aby zwierzęta miały stały dostęp do siana na padokach. Stajnia Morgan to miejsce, gdzie Twój koń nie tylko będzie bezpieczny, ale też szczęśliwy.