Nasz kadra
Instruktorska

Nasza kadra instruktorska dba o to, aby zaszczepić w każdym adepcie jeździectwa, nie tylko miłość do koni, ale przede wszystkim jak najlepsze podstawy jazdy konnej.

W naszym klubie prowadzimy jeźdźców od pierwszego kontaktu z koniem, do Odznak Jeździeckich i startów w zawodach. Umożliwia to nam wykształcona i doświadczona kadra instruktorów, a są to:

 • Instruktor
  Anna Frąk

  Uprawnienia PZJ: Instruktor Sportu Jeździeckiego

  Instruktor z ogromnym stażem i doświadczeniem. Podopieczni odnosili i odnoszą liczne sukcesy na arenie regionalnej i ogólnopolskiej, w tym medale Mistrzostw Województwa i Polski, w skokach i ujeżdżeniu.

  Zapisy na jazdy i w sprawach organizacji imprez, etc.:

  603 527 331
 • Instruktor
  Iga Krawczyńska

  Uprawnienia PZJ: -

  Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej

  Od dziecka z końmi. Szkoli jeźdźców od lonży po pierwsze skoki. Ponadto prowadzi "Kucykowe Przedszkole". Uwielbiana przez dzieci, zawsze uśmiechnięta. Dni prowadzenia zajęć: środa, niedziela oraz od poniedziałku do piątku PRZED POŁUDNIEM

 • Instruktor
  Katarzyna Pruszak

  Uprawnienia PZJ: -

  Inne uprawnienia: Instruktor Sportu nadany przez Ministerstwo Sportu

  Bardzo doświadczony instruktor i jeździec. Specjalizujący się w ujeżdżeniu. Od lat zajmuje się szkoleniem jeźdźców od podstaw. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci. Ponadto świetny animator podczas imprez organizowanych w naszym ośrodku. Dni prowadzenia zajęć: wtorek, czwartek, sobota

 • Instruktor
  Katarzyna Przybylska

  Uprawnienia PZJ: Instruktor Jeździectwa

  Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność Jeździectwo

  Doświadczony instruktor oraz jeździec. Od lat zajmuje się szkoleniem jeźdźców od podstaw. Z bardzo dobrym podejściem do jeźdźców, szczególnie młodzieży. Ciągle doszkalająca się, ostatnio zdała egzamin na Instruktora Jeździectwa PZJ.Dni prowadzenia zajęć: piątek

 • Instruktor
  Katarzyna Kopera

  Uprawnienia -

  Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność Jeździectwo

  Związana z końmi od 15 lat. Dośiadczona zarówno w pracy z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Startowała w skokach przez przeszkody, do klasy L włącznie, szkoląc sie pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników w tej dyscyplinie. Dni prowadzenia zajęć: każdy dzień tygodnia przed południem oraz godziny popołudniowe po uprzednim ustaleniu.

 • Menadżer/ instruktor
  Patrycja Frąk

  Uprawnienia Instruktor Jeździectwa

  Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność Jeździectwo

  Doświadczona zawodniczka ujeżdżenia i skoków przez przeszkody, a także specjalista od młodych koni oraz "trudnych przypadków". Jej zawodnicy startowali w konkursach do klasy N w skokach włącznie. Ostatnie lata spędziła na treningu młodych koni i koni z problemami anatomicznymi. Jako menadżer naszego ośrodka dba o każdy szczegół codziennej pracy oraz imprezy, by te były dopięte na ostatni guzik.